Loveable


Maria is nog niet zo lang gescheiden als haar oog valt op allemansvriend en muzikant Sigmund. Na een onstuimige liefde zien we zeven jaar later een druk huishouden, een vaak uithuizige Sigmund en een overspannen Maria. De bom barst als Sigmund weer eens langdurig van huis is geweest en Maria hem verwijten maakt. Ook met Alma, haar dochter uit het eerste huwelijk, botert het niet meer. Vanwege haar woede-uitbarstingen moet Maria in therapie. Het maakt haar heel onzeker.

Een bijzondere film over een gezin waar iedereen zich tekortgedaan voelt door de ander. In de traditie van Ingmar Bergman.

Wanneer

  • Woensdag 21 mei 2025 om 20.00 uur

Prijzen

  • € 11,50 voor niet-leden, € 8,50 voor leden van Cinema Paradiso

Locatie

Om deze webapp aan je beginscherm toe te voegen, tik op het delen-icoon en kies 'Zet op beginscherm'. Om deze webapp aan je startscherm toe te voegen, open het menu en kies 'Toevoegen aan startscherm'.